Retro vlna je všudypřítomná a samozřejmě se nevyhnula ani herní scéně. Takže můžete slyšet staříky jako já nostalgicky vzpomínat na zlaté herní časy konce 80. a začátku 90. let, kdy všechno bylo prostě lepší a radostnější. A přesvědčit se o tom můžete v dnešní době i velmi levně, protože levné kopie legendárních herních konzolí jsou v Číně jednoduše k dostání, navíc dnes máme opět dokonce i jeden slevový kupón.

A dnešním konzolovým produktem na ráně je kopie legendárního GameBoy Color se slušnou porcí 129 vestavěných klasických her, takže se na cestách rozhodně nebudete nudit. Konzole má 2,2-palcovou barevnou obrazovku, 450 mAh baterii a díky pouhým 75 g váhy je opravdu lehká a přenosná. Navíc si můžete vybrat ze tří slušivých barev. A návrat do dětství se ani moc neprodraží, protože díky slevovému kupónu FET40 si ji můžete pořídit jen za 16.59 dolarů na e-shopu Cafago. Kupón je pak platný až do 28. února.

Také jste jako dítě toužili po nějaké takové přenosné konzoli ? V dnešní době pokročilých mobilních her na telefonech se to nezdá jako nějaké terno, ale v minulosti se opravdu jednalo o něco speciálního s „wow“ efektem a není tak určitě od věci na tyto časy zavzpomínat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.