O Xiaomi Mi Mix 2S se zmiňujeme poměrně často, takže známe jeho předpokládané parametry a svým způsoben i design telefonu. Ovšem dnes se podíváme na první Hands On video, které odhalí i některé z funkcí.

Video je sice velmi krátké, ale i tak si lze povšimnout, že kromě vzhledu se vývojáři Xiaomi nechali inspirovat posledním „jablečným“ přístrojem i v případě některých funkcí Mi Mix 2S.

Jde především o funkci gest a přepínání aplikací. Pohyblivé obrázky, ke vší smůle, neukazují horní část čelního panelu, takže nezjistíme jak je vyřešeno uložení přední kamery.

Tedy jestli odpovídá nákresům, kdy je kamerka uložena v pravém horním rohu a díky tomu je i horní část displeje bez výřezu.

Těžko také říci, zda telefon ve videu je skutečně Xiaomi Mi Mix 2S, ale není třeba propadat panice, protože Mi Mix 2S by se mohl objevit ještě před zahájením veletrhu MWC 2018, a ten je v podstatě už za dveřmi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.