Online prodejci z Gearbestu jsou už dlouhou dobu velmi blízcí značce Elephone a většina jejich modelů se nejprve dočká exkluzivity právě zde. Nejinak je tomu i s nejnovějšími modely Elephone U a U Pro, které se právě dostávají do prvních promo prodejů s cenami začínajícími na 389.99 dolarech. Ale to už víme dávno, že historicky nejlepší Elephony nebudou zrovna levné.

Elephone U a U Pro patří k nejočekávanějším telefonům menších značek v tomto roce a váží se k nim nemalé naděje jak fanoušků, tak i samozřejmě výrobce. Oba kusy mají daný do vínku velmi líbivý design  a velké zakřivené AMOLED displeje, ale dojde i pokročilý hardware, který je zejména u modelu U Pro pro značku revolučním krokem. Ale bezpochyby i krokem správným směrem.

Oba modely sdílí podstatnou část vybavení, takže se pro začátek podívejme na základní Elephone U. Ten může nabídnout velký 5.99-palcový AMOLED displej s FHD+ rozlišením, osmi-jádrový procesor MT6763 (aneb Helio P23) 6 GB RAM a hned 128 GB vnitřní paměti. Dojde i na duální zadní 13 Mpix fotoaparát, 15W rychlo-nabíjení nebo podporu Face ID. Ceny Elephone U začínají na 389.99 dolarech.

Vyšší a výkonnější verze Elephone U Pro se liší hlavně použitým procesorem a změna je to opravdu razantní, protože uvnitř tepe skvělý Snapdragon 660 spolu se 6 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti. Zbytek specifikací je v podstatě identický, kromě další speciální vychytávky, což je podpora bezdrátového nabíjení. Cena je pak logicky také lehce vyšší a začíná na 459.99 dolarech.

Na Gearbestu momentálně najdete za nižší ceny i starší modely značky Elephone, ať už se jedná o S8, P8, P8 Mini, P8 Max, P8 3D nebo Elephone S7. Takže se mrkněte ZDE na kompletní nabídku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.