Jen před pár dny se na internetu objevily snímky nového telefonu Nubia s miniaturním výřezem displeje pro přední selfie kamerku a dnes se tento model poprvé představil také v benchmarku Antutu. Vypadá velmi podobně jako Essential Phone a dosažené výsledky jsou opravdu skvělé. Ostatně výbava s procesorem Snapdragon 845 ho k tomu jen předurčuje a dosažených 271.674 bodů je lepších než Samsung Galaxy S9+.

Tajemná Nubia bude podle všeho vlajkovou lodí značky a pod označením NX606J by se tak s největší pravděpodobností měla skrývat Nubia Z19. To je samozřejmě jen odhad, ale nezávisle na pojmenování bude telefon vybaven 6 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti (tady jde možná jen o testovací nebo ořezaný kus) a Android 8.0 Oreo jako systém. Z předchozích snímků se už také předpokládalo, že bude mít 18:9 displej, což se opět potvrdilo díky přítomnosti FHD+ rozlišení. A je také jasné, že se dočkáme duálního zadního fotoaparátu.

Telefony značky Nubia patří k těm rozumnější cenově postaveným modelům na trhu a rozhodně tak neublíží mít na výběr další dostupnější model s výkonným hardwarem zahrnujícím Snapdragon 845. Některé z konkurenčních značek si za chystané vlajkové lodi totiž určitě řeknou malé jmění. Takže držme palce, aby Nubia Z19 držela zmíněnou rozumnou linii.