Společnost LeEco není zrovna v dobré finanční kondici. Nová zařízení už nevydává jako na běžícím pásu, ale přesto se zdá, že LeEco chystá novinkový telefon s názvem Le X.

Jméno přístroje zrovna moc originality nepobralo, ale design odpovídá současným trendům a my se dnes mrkneme na pár renderů, které se potulují na čínském Weibo.

LeEco chystá

Z obrázků je patrno, že Le X bude mít „celoplošnou“ obrazovku s úzkými bočními rámečky. Navíc je displej v rozích zakřivený a po podrobném zkoumání nenalezneme snímač otisků prstů, a to ani vepředu ani na zadním panelu.

To by mohlo vést k domněnce, že snímač bude integrován přímo do obrazovky. Ovšem vzhledem k finančním trablům společnosti je to poněkud nepravděpodobné.

LeEco chystá

Zadní panel odhaluje duální kameru a také dvou tónový LED blesk, vše je uloženo vertikálně. I přední kamera je duální

Dá se říci, že telefon Le X nevypadá špatně a přesně zapadá do designové linie, o kterou se v současnosti snaží většina výrobců. Je tu však jedno ALE. Nelze ověřit pravost renderů. A je také otázka, zda by si společnost mohla dovolit za dané finanční situace sériově vyrábět právě takovýto model.

Každopádně LeEco nás v minulosti mnohokráte překvapila opravdu povedenými přístroji, a kdo ví, třeba se jí to povede znovu. Budeme i nadále sledovat dění kolem Le X a včas vás informovat jak se situace vyvíjí.