Ohodnoťte článek

Značka Ulefone je v poslední době velmi aktivní, zejména jsme se dočkali nových přírůstků na poli telefonů s velkou kapacitou baterie a odolných modelů. A na jednom takovém novém odolném kousku podle posledních zpráv pracují i nyní, protože se nám do rukou dostaly první obrázky připravovaného Ulefone Armor X.

A i z pouhého obrázku se dá vyčíst spousta zajímavých informací, protože oficiálně nejsou bohužel ještě žádné specifikace k dispozici. Telefon bude tedy mít určitě moderní poměr stran displeje 18:9 a zadní fotoaparát bude duální. Ale najdeme tam i zajímavější věci jako je čtečka otisků prstů zabudovaná v bočním hardwarovém tlačítku, případně podpora bezdrátového nabíjení, pokud se blíže podíváte na zadní panel telefonu. Protože se jedná o odolný model tak je samozřejmostí i certifikace IP68 a výrobci nezapomněli ani na 3.5 mm sluchátkový audio jack.

Oficiálně už také bylo potvrzeno, že Ulefone Armor X bude poprvé předveden hezky naživo během veletrhu MWC 2018 v Barceloně, takže bychom měl už velmi brzy získat kompletní informace o tomto modelu právě odtud. Ostatně je to už jen z pár dní a budeme mít na místě přímo kolegu z mateřské „čajny“.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.