Přiznám se bez mučení, mám slabost pro telefony Nokia. A když jsem nedávno viděla rendery Nokia 7 Plus, byla jsem nadšená. A co teprve koncept telefonu ve videu.

Samozřejmě vím, že rendery a video jsou spíš představami a přáním fanoušků dané značky, ale proč se na chvíli nezasnít a nepředstavit si, že takto by mohl (musel!) vypadat můj příští telefon. Ano, je v tom jistá dávka nostalgie.

Na YouTube je k vidění koncepční video, kde je prezentována Nokia 7 Plus do posledního detailu a vychází z už dříve zveřejněných renderů. Mě osobně zaujal telefon svým designem. A jako nadšený mobilní fotograf s povděkem kvituji duální fotoaparát z dílen Carl Zeiss.

Potěšily mě i takové estetické drobnosti, jako zlatá případně stříbrní linka kolem zadního fotoaparátu a snímače otisků.

Navíc použitá kombinace materiálů, jako jsou kov a sklo, vůbec nevypadá špatně. A vzhledem k tomu, že nijak netrvám na absolutně uzounkých rámečcích kolem displeje a minimální tloušťce dolního a horního rámku, vyhovoval by mi i design čelního panelu.

Vím, že vzhled je jedna věc, ale parametry jsou to, na čem telefon stojí především. Ty však taky nejsou k zahození. Tedy alespoň podle toho, o čem se momentálně spekuluje.

A jak se Nokia 7 Plus líbí vám? Pořídili byste si telefon s takovým designem a parametry? Komentáře pod článkem jsou tu pro vaše názory.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.