Společnost Huawei představí 27. března/marca v Paříži své novinkové telefony. Chybět by neměl Huawei P20, který bude mít trojitý zadní fotoaparát a tenké rámečky.

Poměrně hodně se spekulovalo o tom, zda se u P20 dočkáme také horního výřezu nad displejem po vzoru iPhone X. Něco málo by mohla napovědět reálná fotka, která se dneska objevila na indickém portálu Android Hits. Ovšem zda se opravdu jedná o Huawei P20 nelze ověřit.

Tenké rámečky

Na údajném snímku P20 je k vidění čelní panel s velmi úzkými rámečky kolem displeje, který zabírá velkou část přední strany. To by tedy mělo znamenat, že displej bude mít poměr stran 18:9.

V horním výřezu jsou zřetelně vidět jak přední fotoaparát, tak i reproduktor sluchátka a senzory.

Reálná fotka zadního panelu P20 neexistuje, ale podle starších renderovaných obrázků víme, že by mohl být skleněný nebo keramický. Ovšem jde jen o spekulaci, stejně tak jako u dalšího vybavení telefonu. Budeme tedy muset počkat do konce března/marca na oficiální představení.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.