Vernee Mars Pro se objevil na trhu zhruba v polovině loňského roku. Už tenkrát se o něm tvrdilo, že je to po konstrukční stránce velmi povedený telefon.

Zákazníky také zaujal použitý procesor, kterým je osmi jádrový Helio P25 z dílen MediaTek. Ten doplňuje 6 GB RAM a 64 GB interní paměti, tu lze dále rozšířit.

Displej Vernee Mars Pro má úhlopříčku 5,5 palce s FullHD rozlišením a jemností 400 ppi. Kromě toho má také filtr „modrého světla“, díky kterému jsou chráněny naše oči. Hlavní fotoaparát je 13 MPix se snímačem Sony IMX258 a clonou f/2.0. Přední kamera je pak 5 MPix.

Vernee Mars Pro

Baterie s kapacitou 3500 mAh má jako bonus tzv. Endurance mód, což zaručuje nízkou spotřebu energie a delší výdrž. Mód se automaticky aktivuje ve chvíli, kdy kapacita baterie poklesne na 15%. Sníží se výkon procesoru, zastaví se procesy běžící na pozadí a telefon by měl vydržet v provozu ještě téměř celý den. Operačním systémem je Android 7.0 s nadstavbou VOS.

Telefon Vernee Mars Pro je stále v prodeji na oficiálním Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, a to za 215 Euro. Prvních pět zákazníků při použití slevového kupónu ve tvaru MjXgH89 si jej bude moci pořídit za 205 Euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.