Všechny údajné rendery chystaného Xiaomi Mi 7 bychom nespočítali ani na prstech středně velkého křížence chobotnice s pandou a nové se stále objevují každý den. I dnešek není výjimkou, ale dnešní snímky mnozí pokládají zatím za to nejreálnější, co se na internetu prozatím objevilo. Samozřejmě nám nikdo nezaručí jejich pravost, ale to bychom ani neočekávali.

Podle těchto renderů by Xiaomi Mi 7 mělo mít full screen design podobný spíše Mi MIX 2 než předchozí generaci, ale bez většího spodního rámečku displeje. Veškeré senzory a čočky přední selfie kamerky vypadají napěchovány do velmi tenkého horního rámečku, který je skoro nerozpoznatelný. Čtečka otisků prstů integrovaná do displeje se u Mi 7 pokládá v podstatě za hotovou věc už dlouho dobu, takže nás nemůže překvapit ani zde.

Na zadní straně pak vidíme duální fotoaparát s čočkami orientovanými vertikálně v levém horním rohu. Xiaomi Mi 7 bude mít určitě kovový rám a kvůli očekávanému bezdrátovému nabíjení také nejspíše skleněná záda přístroje. Co se týče hardwarového vybavení tak poslední informace telefonu přičítají 5,6-palcový displej s FullHD+ rozlišením, procesor Snapdragon 845 a 8 GB RAM. Tak snad se už brzy opravdu dočkáme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.