Vernee X se do prodeje dostal těsně před loňskými Vánocemi a pozornost zákazníků přitáhly dva duální fotoaparáty a osmi jádrový procesor Helio P23.

Samozřejmě, telefon nedělají jen kamery a procesor, důležité jsou i další parametry, které v případě Vernee X taky nevypadají špatně.

Přístroj má velkou 6 palcovou obrazovku s rozlišením 2160×1080 pixelů a poměrem stran 18:9. Měl by díky tomu poskytovat až o 12,9% lepší vizuální zážitek než jiné Vernee telefony.

Dva duální

V kombinaci s procesorem Helio P23 najdeme dostatek paměti. 6 GB RAM a 128 GB ROM by měly zaručit plynulý a hladký chod. Navíc je vbrzku přislíbena aktualizace na Android Oreo, což by mělo zvýšit úspornost a výkonnost telefonu.

Foto výbava nabízí hlavní duální fotoaparát složený s objektivů s rozlišením 16 a 5 MPix s PDAF a clonou f/2.0. Přední kamera má 13 a 5 MPix snímače.

Dva duální

Telefon podporuje Face ID k odemčení telefonu a i kapacita baterie je velmi solidní se 6200 mAh, navíc je vybavená i rychlým 9V/2A nabíjením.

Tolik ve stručnosti souhrn specifikací. Pokud vás Vernee X zaujal, další podrobnosti najdete na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku a tam jej také můžete aktuálně zakoupit za 265 Euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.