Během několika málo měsíců po vydání iPhone X s novým designem „vykousnutého“ displeje se tento vzhled pokouší napodobit v podstatě každý z větších značek. Údajně vůbec prvním reálně dostupným a představeným telefonem s tímto designem na platformě Androidu by mělo být Leagoo S9/S9 Pro, o kterém už víme, že bude oficiálně uvedeno na MWC 2018 v Barceloně 26. února v 11:00.

A protože velké představovací akce si žádají velká jména a Leagoo je shodou okolností partnerem fotbalového klubu Tottenham Hottspur z Premier League, tak kolují zprávy, že by nad událostí měl převzít záštitu osobní přítomností Harry Kane. Ano, Harry Kane, momentální nejlepší střelec Premier League a kapitán Albionu. Samozřejmě většina z nás nebude mít možnost se do Barcelony podívat osobně, ale o zhlédnutí akce nepřijdeme, protože Leagoo ho budou vysílat přímým přenosem na svých webových stránkách.

Nu a velké představovací akce také potřebují podpůrné promo akce, takže se určitě vyplatí podívat se na giveaway aktivitu, která momentálně běží na Facebookových stránkách Leagoo. Můžete tam vyhrát například jejich full screen telefon se 7000 mAh baterií, lístky na utkání Spurs nebo oficiální míče Spurs. Proč nepokusit štěstěnu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.