Tak už je to tady. Nedávno jsme vás informovali o údajné úvaze společnosti Samsung změnit název své vlajkové lodi z S série na X. Nyní tady máme nový model, na kterém se pracuje, ale název zatím zůstává ve vzduchu. Někdo tvrdí, že to bude Samsung Galaxy S10 jiní se zase přiklánějí již ke změně, že to bude Samsung Galaxy X. Uvidíme později. Na co se dnes zaměříme jsou jeho předpokládané specifikace.

Chytré smartphony přicházejí a odcházejí. Pořád je něco nového. Ještě nebyl oficiálně ani představen model Galaxy S9 a už jsou zde spekulace ohledně novinky, která by měla vyjít příští rok. Tak už to chodí s věcmi. Sotva si něco nového pořídíme už je v nabídce něco lepší, hezčí, novější.

Specifikace

Nejnovější informace, které se objevily ohledně chytrého telefonu Samsung Galaxy S10 či Galaxy X, poutají naši pozornost na displej. Tento model by měl mít opravdu skvělý poměr displeje k tělu a sice 93%. Tomu říkám opravdu „full-screen“ telefon. Jak si vývojáři si poradí se spodními rámečky si budeme muset počkat.

Mezi další vylepšení, které by Samsung Galaxy S10 nebo Galaxy X měl přinést je 3D rozpoznávání obličeje a AI. Vývojáři zároveň tvrdě pracují na vlastním uživatelském rozhraní, aby vyhovovalo současným trendům. AI bude jistě jedním z nich. Dále by měl tento smartphone podporovat 5G. V roce 2019 se zřejmě na trhu objeví více takových zařízení, neboť výrobci OEM tvrdě tlačí zákazníky k nové vysokorychlostní éře. Takovou třešničkou na dortu by mělo být rychlejší úložiště v podobě UFS 3.0 a LPDDR5 RAM.

Jsou to hezké cíle, ale jak se říká: „Neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil.“ Jsou to vše jen informace, které se v průběhu času mohou měnit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.