Po vzoru společnosti Razer, která nedávno představila luxusní herní telefon, se touto cestou chtějí vydat i další výrobci. Svůj herní telefon chystá například Nubia a Meizu hledá testery pro svůj připravovaný herní telefon.

Společnost Meizu zavěsila na internet oznámení, že shání deset dobrovolníků, kteří by se zhostili otestování chystaného herního telefonu. Ten jim bude bezplatně zaslán poté, co se přihlásí a budou vybráni.

Meizu hledá

Testování bude probíhat od 7.2. do 7.3. 2018. Testeři v tomto období musí telefon řádně prověřit a napsat recenzi. Tam by měli vyhodnotit výkon přístroje a plynulost chodu. Telefon si pak budou moci ponechat.

Společnost však nezmínila v náborovém plakátu o jaký telefon vlastně jde. Ví se jen, že bude podporovat „Game Mode 2.0“. Podle spekulací by se mohlo jednat o Meizu E3, případně o Meizu 15 nebo 15 Plus. To je však méně pravděpodobné.

O Meizu E3 se zatím šušká, že by měl mít Full-screen design, duální kameru, snímač otisků umístěný na hraně a kovové tělo.

Podrobnější parametry známy nejsou, takže těžko odhadovat, proč právě tento telefon chce výrobce prezentovat jako herní.