Fámy o Xiaomi Mi Mix 2S frčí internetem už delší dobu a zdá se, že přituhuje. V Antutu se totiž objevil telefon s označením Polaris a jeho výsledek je překvapivě vysoký.

Co si budeme vykládat, spekulace o tom, že jde právě o Xiaomi Mi Mix 2S na sebe nenechaly dlouho čekat. Podle jednoho tweeterového tipaře jde jednoznačně o Mix 2S, který je osazen procesorem Snapdragon 845.

Polaris

Je Polaris skutečně Mi Mix 2S? To je opravdu otázka za milión. Určitá skepse je rozhodně na místě. Jednak se označení Polaris objevuje v souvislosti s Mix 2S vůbec poprvé a jednak se jako top model letošního roku očekává Xiaomi Mi 7.

Polaris

Ať už je to jak chce, skóre 270461 bodů je impozantní. Ovšem Antutu dostalo docela nedávno novou verzi, takže těžko říci, do jaké míry jsou tato čísla relevantní a jak se budou nakonec odrážet v rámci reálného výkonu.

Vzhledem k tomu, že se proslýchá, že Xiaomi Mi Mix 2S by měl být uveden ještě před veletrhem MWC 2018, bude tato hádanka možná už brzo rozluštěna.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.