Na stránkách certifikačního úřadu Tenaa se objevily obrázky zřejmě nového modelu Huawei Honor C7. Toto zařízení je evidováno pod číslem LND-TL30 a bylo nyní certifikováno v Tenaa. V tuto chvíli vám můžeme předat možnost pokochat se obrázky, ale ke specifikacím se vyjadřovat nemůžeme. Klíčové specifikace zatím nejsou k dispozici.

Z obrázků můžeme alespoň něco vyčíst o displeji a kamerách. Chytrý telefon zaevidovaný pod číslem LND-TL30, příjde nejspíše s názvem Huawei Honor 7C. Vzhledem k velikosti displeje a poměru stran 18:9 tu budeme mít další „full-screen“ model. Takže již poměrně velká skupina „bezrámečkových“ telefonů bude mít další přírůstek do rodiny. A my budeme mít větší problém s výběrem. Alespoň já to tak mám, čím více možností, tím hůře se mi rozhoduje. Na druhou stranu je super, že je z čeho vybírat.

Fotoaparát

Co se týče kamerového vybavení, obrázky napovídají přítomnost čtyř kamer. Na zadní straně nahoře je horizontálně umístěna duální kamera a hned vedle ní LED blesk. Snímač otisků prstů je taktéž umístěn na zadní straně. Název značky je umístěn dole.

Na přední straně lze najít také duální kameru, která je umístěna vlevo nahoře. LED blesk je na pravé straně nahoře. Jaké budou mít rozlišení zatím zůstává v utajení.

Vzhledem k tomu, že se smartphone Huawei Honor 7C objevil na stránkách Tenaa, můžeme očekávat další upřesnění v blízké době. Mimo bližší specifikace, hlavně též uvítáme, kdy dojde k oficiálnímu prodeji.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.