Telefony s full screen designem se staly během roku 2017 standardem a rašily kolem nás opravdu jako houby po dešti. Slušnou porci takových jsme zaznamenali i z produkce značky Oukitel, ale zbrusu nový model Oukitel K10 se chce odlišovat díky unikátnímu vzhledu a monstrózní kapacitě baterie. A dnes pro vás máme i velmi zajímavé 3D video zachycující právě tento telefon.

Oukitel K10 má vzhledem ke kapacitě baterie velmi štíhlé tělo a je dokonce i lehčí a tenčí než jeho předchůdci. Design má punc luxusu s prizmaticky zakřiveným displejem, rámečkem z hořčíkové slitiny nebo zády telefonu pokrytými pravou kůží. Ale tím hlavním tahákem je určitě titánská 11.000 mAh SCUD baterie podporující ultra-rychlé 5V/5A nabíjení, které je schopné doplnit kompletně šťávu jen za 2 hodiny a 15 minut. A to vůbec nezní špatně, že ?

Ani hardwarová výbava není k zahození a zahrnuje 6-palcový AUO displej s FHD+ rozlišením a poměrem stran 18:9, procesor Helio P23 spolu se 6 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti, čtveřici kamer – 21 Mpix +8 Mpix pro zadní a 13 Mpix + 8 Mpix pro přední senzory, NFC, čtečku otisků prstů, technologii Face Unlock a Android 7.1 jako operační systém.

Ku příležitosti Čínského Jarního Festivalu se bude Oukitel K10 prodávat ve vybraných obchodech za 299.99 dolarů, takže pokud toužíte po opravdovém současném králi výdrže, tak máte šanci. Více informací o telefonu a konkrétních prodejích je pak samozřejmě k nalezení na oficiálních stránkách značky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.