Mysleli jste si, že se dnes nedočkáte nějaké vypečené nabídky levných produktů z e-shopu Lightinthebox ? Inu, chyba lávky, protože hned takhle po ránu pro vás máme několik zajímavých kousků značky Xiaomi z jejich zásob a třeba se budou hodit zrovna vám.

Prvním soutěžícím je nedávný Xiaomi Redmi Plus 5, který rozhodně zaujme poměrem cena/výkon, pokud hledáte telefon s full screen designem zavedené značky a nehodláte příliš investovat. Nabídne 5.99-palcový displej s poměrem stran 18:9 a FHD+ rozlišením, procesor Snapdragon 625, 3 GB RAM + 32 GB ROM, 12 Mpix zadní fotoaparát a 4000 mAh kapacitu baterie. Nemluvě o tom, že se jedná o Global verzi zahrnující i pro nás důležité LTE pásmo B20. A pořídit si ho můžete jen za $155.98/ €128.23.

Pokud jsou vaše choutky mírně náročnější, tak v té klasické střední třídě existuje jen velmi málo kusů schopných konkurovat výbornému Xiaomi Mi A1 s čistým Androidem, který byl mimochodem nedávno updatován na Oreo verzi. Telefon má 5,5-palcový FullHD displej, procesor Snapdragon 625, celokovové zpracování, 4 GB RAM + 64 GB ROM, 12 Mpix zadní duální fotoaparát nebo 3080 mAh kapacitu baterie. A za cenu $195.99/€161.12 se jedná opravdu o skvělou koupi.

A i poslední dnešní produkt na sobě nese logo Xiaomi, i když se jedná o něco z trochu jiného soudku. Ale set šroubováků Xiaomi Mi Home Wiha se 24 speciálního hlavicemi a stylovým hliníkovým pouzdrem rozhodně není k zahození a doma se rozhodně neztratí. Navíc jde o poměrně lacinou investici díky ceně jen $16.49/€13.56.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.