Včerejší nová spekulace o vývoji modelu OnePlus X2 naplnila fanoušky značky nadšením, protože od vydání původního „X“ už uplynuly dlouhé dva roky a logicky by se tak nabízela cesta tímto směrem. Dnes jsme se však z úst hlavního šéfa firmy OP Carl Peie dočkali kategorického popření těchto spekulací skrze Twitter a naděje tak v podstatě skončily ještě dříve než začaly.3

Spekulace ohledně vývoje OnePlus X2 pocházejí původem z Číny údajně od člověka důvěrně obeznámeného s plány OP pro příští měsíce a mělo se jednat o 5,5-palcový přístroj s klasickým poměrem stran 16:9. Cenově mělo jít o dostupnější telefon než vlajkové lodi OnePlus a měl i tak nabízet velmi pokročilé hardwarové vybavení zahrnující například procesor Snapdragon 835, 4 GB RAM, 32 GB nebo 64 GB vnitřní paměti, 16 Mpix zadní fotoaparát, 8 Mpix selfie kamerku, funkci Face Unlock nebo 3000 mAh kapacitu baterie.

Znamená rázné odmítnutí z úst Carl Peie definitivní konec modelu OnePlus X2 ? To bychom si nedovolili hned říci, protože firma OnePlus má z minulosti poměrně dlouhou historii hlasitého vyvracení spekulací, které se v budoucnu ukázaly jako pravdivé. Takže zdaleka není všem dnům konec a možná se menšího klasického kousku s logem 1+ v blízké budoucnosti stejně dočkáme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.