Prodejní mašinérie pracuje bez oddychu a zastavení každý den, ale pro nás pouhé zákazníky to znamená i neodvratitelný fakt častých akcí, bleskových prodejů a slevových kupónů. A dnes pro vás máme opět páreček takových slevových kupónů z nabídky e-shopu Cafago.

První z nich je na telefon LeTV Leree Le3, který patří k těm méně známým modelům tohoto výrobce. Může nabídnout 5,5-palcový displej s FullHD rozlišením, procesor Snapdragon 652, 3 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, duální zadní 13 Mpix fotoaparát, přední selfie 8 Mpix kamerku a 4000 mAh kapacitu baterie. A díky slevovému kupónu FEPZ21 si ho můžete pořídit opravdu za hubičku, konkrétně pak za 117.98 dolarů a sleva platí až do 28.února.

Druhý kupón je z jiného soudku a je pro TWS-K2 bezdrátová Bluetooth sluchátka s in-ear designem, připojením skrze Bluetooth 4.1, technologii potlačení ruchů CVC 6.0, vestavěným mikrofonem a možností užívat sluchátko samostatně v Single Track módu. V balení je i 1200 mAh nabíjecí power bank box pro snadné dobití na cestách. S kupónem FEV26 jsou k dostání jen za 15.59 dolaru až opět až do 28.února.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.