Minulý týden začaly předprodeje jednoho z prvních dostupných klonů designu iPhone X Oukitel U18 na e-shopu Banggood a dnes pro vás máme čerstvě vydané první oficiální unboxing video tohoto telefonu. Takže se můžeme podívat do útrob balení a spočinout okem na křivkách a designu tohoto modelu.

Jak se můžete v následujícím videu přesvědčit, tak balení Oukitelu U18 spoléhá na čistý jednoduchý styl se znakem U18 v jednom rohu, logem výrobce pro jistotu na obou stranách a základní informační nálepkou na zadní straně. V balení najdeme hned devět rozdílných kusů obsahu, krabičku, telefon samotný, manuál, záruční kartu, trn na vysunutí SIM karty, adaptér na sluchátka, USB kabel, 5V/3A rychlo-nabíječku a silikonové pouzdro. Slušná dávka.

Telefon samotný nabízí 5,85-palcový displej s HD+ rozlišením 1512×720 pixelů a bude k dostání ve dvou barevných variantách, černé a zlaté. Prozatím ale bude v prodeji jen černá verze, na zlatou by se mělo dostat až po Čínském Jarním Festivalu. Design Oukitelu U18 úspěšně kombinuje dva velikány trhu, design přední strany je okopírovaný iPhone X a na zadním krytu poznáme vliv Huawei Mate 10 Pro. Obě „uši“ po stranách „vykousnutí“ displeje fungují jako notifikační lišta a mohou i měnit barvu pozadí v závislosti na aplikaci.

Oukitel U18 je dále vybavený osmi-jádrovým procesorem MT6750T, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 4000 mAh kapacitou baterie, zadní čtečkou otisků prstů a Androidem 7.0 Nougat. Zmíněné předprodeje na e-shopu Banggood se speciální cenou 159.99 dolarů stále běží a veškeré informace nejen o nich najdete na stránkách výrobce.