O Huawei P20 se zmiňujeme poměrně pravidelně. Víme, nebo spíš tušíme, jak by měl vypadat a jaké bude mít parametry. Nejnovější rendery Huawei P20 opět poukazují na trojitý zadní fotoaparát s vertikálním umístěním.

Sice ještě není zcela jisté, zda nadcházející vlajková loď společnosti Huawei ponese označení P20 nebo P11, ale čím dál tím víc si můžeme být jisti tím, jaký bude jeho hlavní fotoaparát.

Rendery Huawei P20

Modul zadní kamery je neobvykle široký a vertikálně umístěný v levé horní části zad. Huawei by měl na jeho výrobě opět spolupracovat se společností Leica. Celkové rozlišení by mělo být až 40 MPix, což zní velice slibně.

Rendery Huawei P20

Podle známého tipaře Evana Blasse by neměl chybět pětinásobný hybridní zoom a přední kamera by měla mít rozlišení 24 MPix.

Rendery Huawei P20

Podle renderů to také vypadá, že snímač otisků bude uložen na čelní straně telefonu a nebude chybět sluchátkový konektor. A opět se potvrzuje vydání Huawei P20, které by mělo proběhnout 27. března/marca na sólo akci v Paříži.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.