Ohodnoťte článek

Telefony z produkce Ulefone ze série Power patří i v našich končinách mezi velmi populární kousky a poslední počin z této řady Ulefone Power 3 se dočkal zasloužené pozornosti. Ale chytré hlavy v čínské firmě rozhodly, že už nastal čas na mírnou obměnu a světlo světa tak spatřil i nový Ulefone Power 3S, jakožto první telefon značky v roce 2018. A jaké změny tedy přináší ?

Stručně řečeno naprosto minimální, protože drtivá většina hardwarového vybavení je shodná , nebo velmi podobná. Nezměnil se ani 6-palcový displej s FullHD+ rozlišením a poměrem stran 18:9, ani procesor Helio P23, případně 64 GB vnitřní paměti, ale v rámci osekávání výdajů v něm najdeme jen 4 GB RAM. Naopak mírně nabobtnala baterie na 6350 mAh a opět samozřejmě disponuje bleskurychlým 5V/3A nabíjením.

Zachovány zůstala i čtveřice fotoaparátů, i když v mírně pozměněném složení v podobě 13 Mpix + 5 Mpix senzorů pro selfie přední kamerku a 16 Mpix + 5 Mpix pro hlavní zadní fotoaparát. Telefon podporuje po stránce bezpečnosti jak čtečku otisků prstů na zádech přístroje, tak i moderní Face ID. Na propagačních snímcích sice také vidíte Android 8.1 Oreo, ale jde pouze o vějičku, protože telefon bude dodáván s Androidem 7.1 Nougat a na Oreo bude updatován až v březnu.

Více informací najdete na oficiálních stránkách značky a brzy by měly být oznámeny i první předprodejové nabídky, které asi budou velmi výhodné, protože cena bude v porovnání s Power 3 určitě výrazně nižší. A můžete se dokonce pokusit vyhrát dva kousky zdarma, konkrétně pak v Aliexpress aplikaci v sekci Freebies&Reviews.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.