Nedávný úspěch luxusního herního telefonu značky Razer nezůstal bez odezvy ani v čínských kruzích a proslýchá ze, že se do podobného herního dobrodružství pustí i pod-značka ZTE, tedy Nubia. V minulosti se specializované herní telefony nesetkaly zrovna s nějakými oslnivými úspěchy a prodejními čísly, ale třeba právě zmíněný Razer phone byl první vlaštovkou.

Tyto informace potvrdil přímo generální ředitel značky Nubia pan Ni Fei v postu na sociální síti Weibo a doprovodil ho i několika fotografiemi. Z nich však není zrovna patrné, zda je na nich zachycen právě nový model, nebo některý se starších kusů Nubie. Každopádně se od nového herního telefonu Nubia dá očekávat kousek s extra vysokým poměrem displeje k tělu telefonu a s největší pravděpodobností i vysokou obnovovací frekvencí displeje, stejně jako zmíněný Razer phone.

Prozatím nejsou k dispozici naprosto žádné doplňující informace a herní veřejnost tak musí ještě pár týdnů nebo měsíců počkat na bližší údaje. Ale konkurence není nikdy dost a pokud by se Nubia do projektu zakousla se vší vervou, tak by mohl jejich herní telefon být určitě dostupnější alternativou právě k Razeru.