Fanoušci společnosti Huawei, kteří se těší na novinky v podobě Huawei P11 a P20, si budou muset chvíli počkat. Pokud vyhlíželi s nedočkavostí veletrh MWC, který tu bude co nevidět, budou asi trochu zklamáni. Společnost Huawei se rozhodla pro speciální přivítání těchto nováčků do rodiny. Tato akce je naplánována na 27. března/ marca a proběhne v Paříži.

Vzhledem k tomu, že společnost zaregistrovala oba telefony, nemůžeme s jistotou tvrdit, který z nich bude vlajkovou lodí. Bez ohledu na to můžeme očekávat tři varianty Huawei P11 a P20, k tomu přibude u obou smartphonů P11 i P20 varianta Plus a Lite.

 

 

Specifikace Huawei P11 a P20

Informace, které jsou pro zatím k dispozici směřují naší pozornost k procesoru  Kirin 970 AI, který je spárován s 4 GB nebo 6GB RAM. V tomto případě bude záležet na vybrané variantě. Některé fotografie odhalují tři zadní snímače z dílny Leica. Všechny dohromady by měli dát rozlišení 40 MP. Nebudou zklamáni ani nadšenci pro selfie fotografie, neboť přední kamerka bude 24 MP.

Huawei P11 a P20 budou pokračovat v „full-screen“ trendu. Podle posledních zpráv by měly přijít s 6-palcovým displejem, rozlišením 1080×2044 pixelů a poměrem stran 18:9.

Předpokládá se, že společnost Huawei si bude přát upoutat naši pozornost a proto před březnovým/ marcovým odhalením jistě přijdou další zajímavé informace.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.