Z čínského e-shopu Cafago k nám dnes doputovala dvojice slevových kupónů a my samozřejmě nebudeme váhat a hned se o ně podělíme s našimi čtenáři. Takže co dnes bude v menu ? Například skvěle vypadající Oukitel MIX 2 nebo šikovný multifunkční batoh, takže určitě zaleťte očima i níže a možná vás jeden z nich za výhodnější cenu osloví.

Začněme zmíněným výborně vypadajícím Oukitelem MIX 2 s moderní trendy full screen displejem, poměrem stran 18:9 a solidním hardwarových vybavením. V telefonu tepe například procesor Mediatek Helio P25 spolu se 6 GB RAM a 64 GB rozšířitelné vnitřní paměti a nabídne velký 5,99-palcový displej s FullHD+ rozlišením 2160×1080 pixelů, duální zadní 21 Mpix + 2 Mpix fotoaparát nebo velkou 4080 mAh kapacitu baterie. A koupit si ho můžete díky kupónu FPZ183 jen za 198.98 dolarů až do 27. února.

Druhým kouskem za lákavou cenu je pak zmíněný multifunkční batoh se zabudovaným USB portem vyrobený z polyesterových vláken zaručujících vysokou odolnost, antistatické provedení a snadné čištění. Díky USB pak můžete jednoduše nabíjet některé z vašich mobilních zařízení, tedy pokud samozřejmě uvnitř budete mít nějaký energetický zdroj. Batoh má dostatek kapes pro vaše rozličné doplňky, takže opravdu zastane několik funkcí bez ztráty kytičky. A díky slevovému kupónu FY539 pořídíte je za 18.99 dolarůsi ho a to až do 28. února.