Smartisan Nuts Pro 2 byl oficiálně představen v listopadu/ novembri 2017. Tehdy vyšel ve třech barevných variantách – vínově červené, černé a zlaté. Byly sice zmínky i o variantě bílé, ale ta se na scéně neobjevila. Mnohé zákazníky zaujal svým neotřelým designem. Svým vzhledem, tak trochu, vybočuje z řady.

Pro ty, které tento model okouzlil máme dobrou zprávu, že je na cestě i bílá varianta. Objevila se na něj upoutávka a několik fotografií, kde lze telefon spatřit v bílém. Zdá se tedy, že Smartisan Nuts Pro 2 White je připraven na své představení světu.

Smartisan Nuts Pro 2 White je prvním modelem v bílé barvě hned po smartphonu Smartisan T1. V současnosti se společnosti zabývající se výrobou chytrých telefonů moc nepouštějí do bílé varianty. Důvod je prostý, díky kontrastní bílé je více vidět jak je to doopravdy s rámečky. A nyní v době „full-screen“ telefonů chceme, aby nejen byly, ale i vypadaly co nejmenší. Dalším důvodem je, že pro výrobce je výroba bílého těla telefonu komplikovanější, hlavně když vezmeme v potaz kombinaci skla a keramiky. To je také hlavní důvod proč se zpozdilo vydání bílé varianty u vlajkové lodi Xiaomi Mi MIX 2.

Jak je možné vidět na fotografiích, bílá varianta je co se týče vzhledu a umístění fotoaparátu, blesku či baterky na tom stejně jako její barevní sourozenci. Snímač otisků prstů je taktéž umístěn pod logem.

Specifikace Smartisan Nuts Pro 2

Jeho specifikace by měly být stejné jako u již vydaných barevných variant. Smartisan Nuts Pro 2 White by měl mít 5,9-palcový „full-screen“ displej. Dále bude vybaven procesorem Snapdragon 660 s 6 GB RAM a 256 GB vnitřní pamětí. Hlavní zadní kamera je duální 12 + 5 MP a přední selfie kamerka je 16 MP. Baterie bude o kapacitě 3500 mAh. Zatím nejsou známy žádné bližší informace o jeho oficiální představení, ale předpokládáme, že by mohla být k tomu využita jarní výstavní akce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.