Nové modely Elephone U a U Pro jsou očekávány fanoušky značky opravdu netrpělivě, protože tyto telefony budou vybaveny velmi zajímavých hardwarem a funkcemi, mezi které bude patřit mimo jiné i bezdrátové nabíjení. A Elephone dnes oznámili, že budou prodávat i dvojici specializovaných podložek právě pro potřeby bezdrátového nabíjení.

Tyto podložky budou unikátní, protože na rozdíl od drtivé většiny konkurenčních řešení nepůjde o čistě plastové kusy, ale budou s velmi zajímavým látkovým provedením. To jim dodá mnohem stylovější a prémiovější vzhled a měly by být i mnohem příjemnější na dotek.

Nabíjecí podložky budou k dispozici ve dvou barevných variantách, hnědé a šedé a měly by podporovat hned dvojici nabíjecích režimů – 5V/2A nebo 9V/1.6A. Není jasné, zda se mezi nimi bude přepínat manuálně, nebo zda Elephone integruje nějaké automatické přepínání. Podle posledního vyjádření by také měly být podložky speciálně odladěny pro potřeby výkonnějšího Elephone U Pro, ale přesné podrobnosti netušíme.

Elephone U a U Pro by měly být opravdu špičkovými produkty z dílny tohoto čínského výrobce a měly by disponovat velmi slušnou výbavou zahrnující zakřivené AMOLED displeje s poměrem stran 18:9, NFC, bezdrátové nabíjení a mnoho dalšího. Základní model by měl dostat procesor Helio P23 a Pro verze by měla dostat do vínku skvělý Snapdragon 660. Více informací je k mání jako obvykle na oficiálních stránkách společnosti.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.