Rychlost vývoje mobilních telefonů je v poslední době opravdu závratná a než se nadějete, tak už jsou novinky v prachu a nastupuje nová generace. Jen před pár měsíci byly oznámeny modely Vivo X20 a X20 Plus a dnes už se pomalu začínáme připravovat na novou sérii střední třídy tohoto výrobce Vivo X30. A dnes pro vás máme další uniklé obrázky tohoto telefonu, který by měl být nástupcem právě Vivo X20, X20 Plus a X20 Plus UD.

Ambasador značky Lu Han na obrázcích drží funkční prototyp Vivo X30 a vypadá to, že telefon bude mít v podstatě bezrámečkový design s horním výřezem displeje velmi podobným iPhone X, kde by měly být seskupeny senzory, čočka předního fotoaparátu a sluchátko. Zajímavostí je pak i fakt, že i když by všechny senzory měly být ve výřeze nahoře, tak si telefon zachová i mírně zvětšenou „bradu“. Každopádně by se mělo jednat o menší kousek, než právě předchozí generace.

Jak už je u Vivo zvykem, tak by se nový model z „X“ série měl ukázat alespoň ve dvou rozdílných verzích – základní Vivo X30 a vylepšené Vivo X30 Plus. Prozatím nemáme naprosto žádné informace o případném hardwarovém vybavení těchto telefonů, ale dá se doufat, že budou disponovat revoluční čtečkou otisků prstů integrovanou přímo v displeji, která debutovala právě u Vivo X20 Plus UD.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.