Veletrh MWC 2018 se kvapem blíží a napětí roste. A vzhledem k tomu, že společnost Xiaomi přislíbila účast, notně se spekuluje co představí. Mi 7 to určitě nebude, takže patrně můžeme očekávat Xiaomi Mi Mix 2S a nebo Mi Max 3, nebo obojí.

Podle nepotvrzených zpráv, které poletují na čínském Weibo se můžeme dozvědět, že Xiaomi Mi Mix 2S bude uvolněn těsně před MWC, ale přesné datum není zatím známo.

Xiaomi Mi Mix

Stejně tak nejsou známy ani parametry Mi Mix 2S. Nicméně tipař na Weibo hecuje čtenáře aby hádali, který z Xiaomi přístrojů dostane jako první procesor Snapdragon 845.

Vzhledem k tomu, že se ví, že Samsung Galaxy S9 se Snapdragon 845 bude prezentován 25. února/februára a že Xiaomi Mi 7 se objeví až po veletrhu, je velmi nepravděpodobné, že Xiaomi Mi Mix 2S bude prvním telefonem s tímto procesorem.

Koncem loňského roku jste se na našich stránkách mohli dočíst, jaký vzhled by Mi Mix 2S měl mít. Jak se později ukázalo, byl to jen Photoshopem upravený snímek iPhone X.

Xiaomi Mi Mix

Přestože zatím neexistuje oficiální potvrzení, že Mi Mix 2S bude skutečně vydán, fámy naznačují, že by mělo jít o inovovanou verzi Mi Mix 2 a renderovaný obrázek výše ukazuje, jak by mohl Mi Mix 2S vypadat. Designová změna je viditelná zejména na čelním panelu. Nicméně berme v potaz, že jde pouze o render a realita se ve výsledku může lišit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.