Drony od DJI jsou asi bezesporu tím nejkvalitnějším co si můžete k takovému malému domácímu létání pořídit. A menší skládací výkonné kusy jsou stále populárnější, po minulém velmi oblíbeném kousku Spark je k dostání zbrusu nový DJI Mavic Air a my pro vás slevovou nabídku práv na něj od e-shopu Geekbuying.

DJI Mavic Air je nejskladnější dron z produkce značky a ve složeném stavu není o mnoho větší než takový přerostlý telefon. Nabídne 12 Mpix kameru se 1/2.3″ CMOS senzorem, světelností f/2.8 schopnou záznamu HDR 4K videa ve 30fps, slow motion videa nebo třeba monstrózní 32 Mpix panorama. Kamera je na 3-osém gimbalu a dron samozřejmě podporuje i všechny moderní funkce. Speciální Glight by navíc měly vydržet až 21 minut letu.

V nabídce na Geekbuying najdete jak základní verzi DJI Mavic Air, která v bleskových prodejích začíná na 677€, nebo si můžete pořídit za o něco více vybavenější verzí Fly More Combo. Pokud jste fandové dronů, tak se určitě mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.