Zhruba před měsícem čínští LEAGOO představili svoji vizi nové servisní péče pod označením LEAGOO CARE, která by měla zákazníkům nabídnout veškerou podporu po nákupu. A dnes přišlo oficiální oznámení, že první evropská pobočka konkrétně v Polsku bude otevřena 1. února.

Tím by se LEAGOO mělo zařadit do poměrně exkluzivní skupiny výrobců, kteří si sami obstarávají servisní služby pro své produkty a nezaměřují se tak čistě pouze na prodeje. Pro zákazníky v EU LEAGOO slibují opravu zařízení do 3 dnů od jeho obdržení, což zní skvěle a samozřejmě pak plnou dvouletou záruku na telefony půlroční na doplňky.

Rozmach LEAGOO v rámci LEAGOO CARE bude pokračovat i v příštích zhruba třech letech, kdy budou postupně otvírána servisní střediska po celém světě. Nejdříve bude následovat centrum v Rusku a v Nigérii, ale to se našince přece jen přímo nedotkne a hlavní je tak právě první polské.

Telefony značky LEAGOO zakoupíte například na e-shopech typu Gearbestu, Banggoodu nebo Aliexpressu a na všechny by se měly vztahovat výhody LEAGOO CARE. Takže se určitě podívejte na LEAGOO T5, LEAGOO T5c, LEAGOO KIICAA MIX, LEAGOO S8 nebo LEAGOO M9 a třeba si vyberete.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.