Po poměrně dlouhé a solidní masáži od výrobce ohledně nového modelu AllCall Mix 2 se konečně prodraly na světlo boží první reálné snímky tohoto telefonu, i když pohříchu pouze s vypnutým displejem. Takže se dost dobře nedá posoudit zda telefon opravdu bude mít inzerovaný extrémní poměr displeje těla k telefonu, ale slovy klasika : „nejhorší je nic“.

Spolu s prvními fotografiemi jsme se od AllCallu dočkali i upřesnění některých hardwarových specifikací telefonu, zejména pak ohledně displeje a předního panelu. Telefon nakonec nebude mít původně oznámené 2K rozlišení, ale 5,99-palcový displej dostane konzervativnější FHD+ rozlišení, tedy 2160 x 1080 pixelů a poměr stran 18:9. Pokud si na obrázky vezmeme lupu, tak také odhalíme umístění přední selfie kamerky do pravého dolního rohu, což v minulosti u jiných telefonů nebylo zcela šťastné řešení.

AllCall Mix 2 by měl být vybaven procesorem Helio P23 taktovaným na 2 GHz spolu s grafikou Mali-G71MP2 a dojít by mělo i na pořádnou porci pamětí, konkrétně na 6 GB RAM a 128 GB vnitřního úložiště. Další vymoženosti by měly zahrnovat například systém Android 8.1 Oreo hned pěkně z výroby, bezdrátové nabíjení, případně USB Type-C port s podporou rychlo-nabíjení 9V/1.67A. Více informací je k nalezení na stránkách výrobce, kde se také můžete zapojit do soutěže o nějaké ty kusy zdarma.