Společnost Elephone je známa tím, že sice umí hezké promo video, ale pak uvedení mobilu na trh a jeho dodávky do e-shopů pokulhávají. Ale i tak se vás dnes pokusíme navnadit na nový model s názvem Elephone U Pro.

Zaujmout vás se pokusí zahnutým 5,99” AMOLED displejem (2160 x 1080 pixelů) s poměrem stran 18:9, který je chráněn Gorilla Glass 5. Jelikož to bude našlapaný telefon, máte možnost si vybrat ze dvou variant pamětí. Nižší je 4 GB RAM a 64 GB interní paměti a nebo 6 GB RAM a 128 GB ROM. U obou nechybí možnost vložit microSD kartu o velikosti 1 TB.

Elephone U Pro bude pohánět Qualcomm Snapdragon 660, taktován na 2,2 GHz. Na jeho zadní straně je dvojice fotoaparátů o velikosti 13 Mpx, ze kterých je jeden RGB a druhý monochromatický. Jako u jiných značek je možnost selektivního ostření a vytvoření bokeh efektu. Pro příznivce videa je připraveno rozlišení 4K při 30fps nebo také 2K při 60fps. Nechybí zde ani duální LED blesk.

Bezdrátové nabíjení, Face ID a skleněné záda. To jsou jen další drobnosti, které potěší nové majitele. Ti si mohou vybrat (zatím) z modré a černé barvy těla a později přibude i červená a šedá varianta. Pro našince je zas důležitá podpora LTE a tady by neměl být problém se žádným pásmem. Baterie Elephone U Pro bude mít kapacitu 3620 mAh a po rozbalení najdete operační systém Android Oreo. Tak co, jaká bude podle vás cena?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.