Zřejmě blížící se čínský Nový rok nutí prodejce uvolňovat místo ve skladech pro nové zboží a tak zavádějí slevy na kde co. Díky tomu můžeme na Lightinthebox nakoupit za promo ceny například Xiaomi Redmi 5 Plus.

Kromě toho tu máme i několik dalších tipů na nákup se slevou. Prvním je Xiaomi Square Box Speaker. Tento malý repráček má velmi jednoduchý design s kovovým rámem a k dispozici je v černé a bílé barvě, Je bezdrátový s podporou Bluetooth 4.0.

Xiaomi Square Box Speaker můžete pořídit s použitím kupónu ve tvaru MISPEAKER3 nebo MISPEAKER4 za 13,99 dolarů.

Xiaomi Redmi 5 Plus

Jak jsme již zmínili, v nabídce je i Xiaomi Redmi 5 Plus. Telefon je osazen procesorem Snapdragon 625 se 4 GB RAM a 64 GB ROM. Displej má poměr stran 18:9 a úhlopříčku 5,99 pixelů. Zadní fotoaparát je 12 MPix a kapacita baterie 4000 mAh.

Xiaomi Redmi 5 Plus najdete v nabídce za 249,99 dolarů, počet kusů za tuto cenu je omezen.

Xiaomi Redmi 5 Plus

Se slevou se nezapomnělo ani na Xiaomi Mi A1 v globální verzi s podporou Band 20. Telefon je dodáván s 5,5 palcovým displejem s FullHD rozlišením a pohledným kovovým tělem. Pohání jej výkonný procesor Snapdragon 625 spárovaný se 4 GB RAM a 32 GB ROM, kterou lze dále rozšířit.

Duální zadní fotoaparát je poskládán z 12 MPix objektivů, přední kamera je 5 MPix. Pro ty, kteří nemají příliš v oblibě nadstavbu MIUI je tu čistý Android ROM. Xiaomi Mi A1 je na Lightinthebox aktuálně k mání za 188,97 dolarů, a to v limitovaném množství.

Xiaomi Redmi 5 Plus

Posledním dnešním tipem na nákup je Broadlink RM Pro +. Toto zařízení umožňuje vzdálené ovládání elektroniky prostřednictvím telefonu. Díky speciální konstrukci je příjem signálu velmi silný jak přes infračervené rozhraní, tak i přes WiFi.

Broadlink RM Pro + koupíte za 22,50 dolarů při použití kupónu ve tvaru OZSIKH123.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.