Oukitel K10 s obří 11000 mAh baterií je už nějakou dobu mezi námi, takže uzrál čas prohnat ho testy a zjistit, jak je na tom s výkonem.

Dobrému výkonu samozřejmě nepřispívá jen kapacita baterie, ale také další parametry, mezi které patří osmi jádrový procesor MT6738 s taktem 2,0 GHz, který podporuje LPDDR4X RAM, 2K rozlišení a duální 4G VoLTE/ViLTE.

Také 6 GB RAM a odladěný a optimalizovaný Android 7.1 by mohly zaručit plynulost provozu. Jak hraní her a výkon Oukitel K10 vypadá v praxi můžete omrknout v následujícím videu.

Co se týče Antutu benchmarku, tak v něm získal telefon 61254 bodů, což sice není úplně nejvíc, ale jiným přístrojům ve stejné kategorii určitě konkurovat může.

Robustní Oukitel K10 ovšem není jen o výkonu. Jeho design je docela zajímavý, i když ne všem uživatelům zrovna padne do oka. 6 palcový displej s FullHD+ rozlišením je pokryt zakřiveným sklem, rámy jsou kovové a na zadní straně jsou použity aplikace z pravé kůže.

Telefon je stále nabízen za zaváděcí cenu 249,99 dolarů, jeho běžná prodejní cena je 299,99 dolarů. Pokud vás Oukitel K10 zaujal, můžete si jej objednat zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.