Zhruba za měsíc se otevřou brány veletrhu MWC 2018 v Barceloně. Mnozí výrobci už rozesílají pozvánky a potvrzují svou účast na této akci. Společnost Leagoo se také zúčastní a hvězdou jejich prezentace bude 26. února/februára novinkový Leagoo S9.

Telefon se vzhledem čelního panelu přiřadí k těm přístrojům, které čerpaly inspiraci u iPhone X. Leagoo chce použít u S9 „notch“ displej, tedy obrazovku s výřezem v horní části. Jak by měl chystaný Leagoo S9 vypadat můžeme vidět na několika snímcích v článku.

Leagoo S9

O parametrech telefonu se toho příliš neví. Ale pár střípků celkové mozaiky naznačuje, že bychom se měli dočkat 5,85 palcového displeje s HD+ rozlišením, 4 GB RAM a 64 GB ROM.

Leagoo S9

Přestože na obrázku zadního panelu je k vidění snímač otisků prstů, některé zdroje uvádějí, že Leagoo S9 bude mít také po vzoru iPhone X FaceID, který by měl telefon odemknout do 0,1 sekundy.

Leagoo S9

No a pokud se chystáte na veletrh do Barcelony, máme tu i oficiální pozvánku společnosti Leagoo. Jejich partnerem na této akci bude fotbalový klub Tottenham Hotspur. Když se navíc zapojíte do globální diskuzní kampaně Leagoo, máte šanci S9 získat zdarma.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.