Společnost Ulefone se po úspěchu odolného telefonu Ulefone Armor 2 pustila do vývoje a výroby nového modelu a světlo světa spatřil outdoorový přístroj s označením Ulefone Armor 2S. Čím se tedy tento model s certifikací IP68 může pochlubit?

Ulefone Armor 2S je poháněn masivní Li-polymerovou baterií s kapacitou 4700 mAh s rychlým nabíjením díky 9V/2A nabíječce. V super úsporném režimu můžete vypnout všechny funkce kromě volání, zpráv a ukazatele hodin, díky čemuž bude výdrž baterie prodloužena údajně o další dva dny. Sám výrobce uvádí, že při běžném režimu by měl telefon vydržet až dva dny, což je s uváděnou kapacitou baterie docela možné.

Kromě slušného výkonu nabízí Armor 2S také solidní specifikace. Je poháněný čtyř jádrovým procesorem MT6737T v kombinaci s 2 GB paměti RAM a 16 GB interního úložiště, které lze rozšířit až na 256 GB. Pro outdoorové nadšence, kteří rádi fotografují, je k dispozici zadní 13MPix kamera a přední 8MPix selfie fotoaparát. Co se týče displeje, telefon je osazen 5 palcovým FullHD panelem Sharp.

Za zmínku stojí, že na bocích telefonu najdete 6 fyzických tlačítek pro zapnutí/vypnutí přístroje, hlasitost +/-, PTT, rychlé focení a také SOS tlačítko. Mezi další specifikace patří například dvojitý blesk na zadní straně, nezávislý zvukový čip, reverzibilní konektor typu C nebo Android 7.0 Nougat. Armor 2S je dodáván ve 4 barevných variantách – zlaté, tmavě šedé, červené a zelené.

Momentálně se zaváděcí cena pohybuje okolo 200$. Podrobnosti můžete samozřejmě čerpat také z oficiálních webových stránek společnosti Ulefone.