Je to tak, čínský Nový rok pomalu klepe na dveře, takže je jasné, že prodejci nás teď budou zásobovat slevami. Rok Psa můžeme oslavit třeba slevovou akcí na Geekbuying.

Nabídka je velkolepá, slevy u některého zboží by se měly dostat až na 80% a nechybí ani možnost při zakoupení jednoho produktu dostat druhý jako dárek zdarma. Kompletní nabídku najdete zde. My vám pro zjednodušení vypíchneme pár tipů na některé z nabízených produktů.

Nový rok

Xiaomi Smart Home Kit

Pod tímto trochu krkolomným názvem se skrývá balíček několika senzorů. Ty lze umístit na okna a dveře. Součástí balení je i bezdrátový spínač a senzor pohybu. Xiaomi Smart Home Kit Gateway můžete pořídit za 52,99 dolarů.

Nový rok

Xiaomi Mijia 4K kamera

Tato akční kamera je vybavena snímačem Sony IMX317, 7 čočkami, čipovou sadou Ambrella A12S75, baterií s kapacitou 1450 mAh a dotykovým 2,4 palcovým displejem. Na Geekbuying je aktuálně v prodeji za 89,99 dolarů.

Nový rok

Xiaomi Mijia Smart Night Light

Světlo je vybaveno IR senzorem s úhlem záběru 120 stupňů do vzdálenosti 5 až 7 metrů. Automaticky se zapne a svítí po dobu 15 sekund. Lze jej zavěsit nebo připevnit k nábytku. Můžete si tímto způsoben osvětlit tmavou šatní skříň nebo prostor u schodiště. Xiaomi noční světlo je k mání za 9,99 dolarů.

Nový rok

Xiaomi Mijia digitální teploměr

Teploměr je určen primárně ženám pro měření bazální teploty a stanovení vhodného data pro otěhotnění. Tomu je přizpůsoben i design a barevnost teploměru. Dodáván je s baterií a diskrétním pouzdrem. Koupit jej můžete za 29,99 dolarů.

Nový rok

Huawei Band 2 Pro

Posledním dnešním tipem je chytrý Huawei náramek. Je opatřen PMOLED displejem, 100 mAh baterií a certifikací podle normy 5ATM, měl by být tedy voděodolný. Nechybí ani GPS. V rámci funkcí najedeme známou klasiku různých monitoringů a notifikací. Huawei Band 2 Pro je možno koupit za 49,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.