Týden utekl jako voda a i když do druhého kola prezidentských voleb postupují jen dva kandidáti, my máme pro vás tři vychytávky z Číny. Pokusíme se potěšit fanoušky Star Wars a také pomůžeme se stěhováním. Nechte se překvapit.

  1. Luke Skywalker vám ho nepůjčí 
    Ano, je to světelný meč. Ne, nedá se ním zabít Darth Vader, ale i tak vás možná potěší, že za cenu 8,99 USD (v akci zde) dostanete dva kusy. Vše co je potřeba k dobré bitvě vám tenhle LED meč poskytne.
  2. Držák na mobil trochu jinak
    Máme tu držák na mobil, který má na sobě zdířky pro uchycení na kamerový šroub 1/4. Za cenu pod 5 USD (zde) ho můžete uchytit na fotografický stativ nebo tripod. Je otočný a tak vám mobil můžete uchytit vertikálně i horizontálně.
  3. Stěhování 
    Máte doma něco těžkého a chcete to přenést? Proč si za cenu kolem 6 USD (zde) nekoupit popruhy na stěhování a neulehčit si to. Na internetu najdete i videa jak je to snadné. Zda je to tak ve skutečnosti si už musíte vyzkoušet na vlastní kůži

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.