Řada telefonů Elephone P8 už možná u někoho upadla v zapomnění, jelikož pozornost na sebe více strhnul zajímavější model Elephone S8, který vyšel přibližně ve stejnou dobu. Tento kanibalizující souboj modelů stejné značky na trhu měl za následek, že modely Elephant P8 se dočkaly zajímavých slev, tak, aby Elephone dohnal plánovaná čísla prodejů. Což nám, jako koncovým zákazníkům samozřejmě nemůže vadit.

Elephone se pro tuto slevovou akci dal dohromady s prodejcem Gearbest a jako první zde máme model s velkou baterií – Elephone P8 Max. Smartphone je vybaven baterií o kapacitě 5000mAh, společně s 5,5palcovým FHD displejem, osmijádrovým procesorem, 4GB paměti RAM a 64GB paměti ROM.

Elephone P8 Max lze aktuálně tedy sehnat za pouhých 139,99 dolarů během promo akce, která bude trvat do 29. ledna.

řady Elephone P8

Dále zde máme model Elephone P8 3D, smartphone s 3D technologií, díky které můžete sledovat 3D videa a filmy na vašem smartphonu bez nutnosti použití speciálních brýlí. P8 3D je také vybaven osmijádrovým procesorem, 4GB RAM, 64GB interním úložištěm, 5,5palcovým FHD displejem, duálním zadním kamerovým kombem, 16MP předním selfie fotoaparátem a taktéž slušnou baterií o kapacitě 4050mAh. Elephone P8 3D půjde v akci od 22. ledna do 29. ledna sehnat za 149,99 dolarů.

A pak zde máme hlavní model této řady Elephone P8, který se může pochlubit procesorem Mediatek Helio P25, který dále doplňuje 6 GB RAM a 64 GB interního úložiště. Telefon je také vybaven kvalitní 21MP zadní kamerou Sony IMX230 a 16MP selfie shooterem. Elephone P8 bude k dostání za pouhých 189,99 dolarů taktéž od 22. ledna do 29. ledna.

A komu by to nestačilo, tak na hlavní promo stránce týkající se Elephone modelů najde další telefony značky Elephone. Však podívejte se sami.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.