UMIDIGI právě odhalilo některé další informace o jejich nadcházející vlajkové lodi UMIDIGI Z2, o které jste si první detaily mohli přečíst zde. Dnes se tedy podíváme, jakými dalšími specifikacemi bude tento smartphone (velmi inspirovaný vzhledem iPhone X) vybaven.

Začněme kamerami, jejichž počet se podle nejnovějších informací zastaví na čísle čtyři. Samozřejmě, že najdeme dvě vpředu a dvě vzadu, abychom mohli na obou stranách pořizovat fotografie s bokeh efektem. Dále se UMIDIGI Z2 bude pyšnit NFC a v neposlední řadě bude mít smartphone skleněnou zadní stranu se zaoblenými hranami, díky čemuž by se měl pohodlnější držet.

umidigi z2

Pokud jde o zbytek designu Z2 tak taky uvidíme „trendový“ styl ala iPhone X a celkovým prémiový vzhled, přesně podle hesla společnosti „úchvatný design a cool“. Jak to vezme trh, potažmo kupující je otázkou a možná se vás rovnou zeptáme, zda si myslíte, že UMIDIGI Z2 bude dobrou alternativou iPhone X? Dejte nám vědět v komentářích.

Než však dorazí UMIDIGI Z2 na trh, možná nebude od věci připomenout běžící giveaway na nedávno představený UMIDIGI S2 Lite. Model S2 Lite je vybaven displejem s poměrem stran 18:9, Fullscreen designem, velkou kapacitou baterie 5100mAh, kombo fotoaparáty Omnivision 16MP + 5MP, 3D FACE ID a 4GB RAM. Cena pro tento telefon byla stanovena na 169,99 dolarů a předprodej již začal na Gearbestu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.