Společnost Microwear byla založena v roce 2010 a na trh vstoupila jako výrobce chytrých sportovních hodinek a náramků. Ve svém portfoliu jich mají celou řadu a mezi velmi oblíbené patří například model Microwear XR-05.

Hodinky mají sportovní design a působí masivním dojmem. Jsou vyrobeny z termoplastického polyuretanu (TPU). 1,1 palcový displej je kruhový, po stranách má vystouplá ovládací tlačítka.

Baterie má kapacitu 550 mAh a výrobce tvrdí, že v pohotovostním režimu vydrží hodinky jeden rok. Microwear XR-05 mají certifikaci IP68, jsou tedy odolné vůči vodě a prachu.

Microwear XR-05

S telefonem je lze spárovat prostřednictvím Bluetooth 4.0. A samozřejmě mají klasické funkce jako jsou krokoměr, monitoring spánku, kalorií a fyzické zátěže. Nechybí ukazatel nadmořské výšky, tlaku vzduchu, teploty, UV záření a notifikace hovorů a SMS.

Microwear XR-05 jsou aktuálně nabízeny za 21,29 dolarů a podrobné informace najdete zde. Kromě tohoto modelu jsou v prodeji také další hodinky a chytré náramky značky Microwear.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.