Na výročním setkání Qualcommu v prosinci/decembri byl představen nejnovější procesor Snapdragon 845 SoC. Mimo jiné se na jevišti objevil i Lei Jun, zakladatel společnosti Xiaomi, aby účastníky podrobněji seznámil o důležitých projektech, které se týkají spolupráce těchto firem na nových modelech smartphonů. Další důležitou zprávou, kterou Lei Jun zveřejnil, byla informace o uvedení na trh očekávané vlajkové lodi Xiaomi Mi 7. Z jeho prohlášení je jasné, že by to mělo být na jaře tohoto roku.

V současnosti bylo na sociálních sítích společnosti oznámeno, že Xiaomi se zúčastní MWC 2018 v Barceloně a bude vystavovat v hale číslo 6. MWC 2018 proběhne ve Španělsku od 26. 2. 2018 do 1. 3. 2018. Takže žhavá novinka Xiaomi Mi 7 by měla být představena současně se Samsungem Galaxy S9.

Všeobecně jsme čekali, že k odhalení nového modelu Xiaomi Mi 7 dojde v prvním čtvrtletí 2018 ve stejném čase jako byl uveden jeho předchůdce Xiaomi Mi 6. Konkurence na trhu je velmi velká, takže i zde platí „čím dřív, tím líp“.

Specifikace Xiaomi Mi 7

Dříve se objevovali zvěsti, že Qualcomm optimalizuje procesor Snapdragon 845 pro vlajkovou loď Xiaomi Mi 7. Mnozí si myslí, že to ovlivní jeho datum spuštění. Možná to tak bude, uvidíme. O čem není nutné pochybovat je fakt, že Xiaomi Mi 7 bude výkonný a inovativní smartphone. Měl by být vybaven umělou inteligencí AI v softwaru fotoaparátu, bezdrátovým nabíjením, rozpoznáváním obličeje, „full-screen“ displejem a dalšími vychytávkami. Společnost se bude i nadále zaměřovat na inovaci a kvalitu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.