Vernee Active je robustní telefon s moderním designem. Energii mu dodává silná 4200 mAh baterie, která v kombinaci s osmi jádrovým procesorem Helio P25, Androidem 7.1 s dobře odladěnou nadstavbou VOS a optimalizovanou spotřebou energie poskytuje dostatek výkonu a výdrže.

Jak Vernee Active funguje v reálu a jaký je jeho výkon můžete vidět ve videu.

Podle společnosti Vernee přežil Vernee Active v reálných testech dva dny průměrného používání a 58 hodin hovorů. Na screenshotech vidíme, že v nabídce lze zapnout speciální úsporný režim pro lepší správu aplikací bežících na pozadí.

Vernee Active

V tomto režimu se výdrž zvýšila na 3,5 dne průměrného používání a 9 dní v pohotovostním režimu. A nesmíme zapomenout ani na technologii rychlého nabíjení 9V/2A, kdy úplné nabití přístroje trvá pouze 130 minut.

Vernee Active

Pro pohodlnější práci s telefonem byla do Vernee Active přidána i funkce Smart Key. Tato funkce je vyvolána po zmáčknutí tlačítka zapnutí/vypnutí a na displeji se objeví kruhové zkrácené menu, kde si jednoduše vyberete co chcete momentálně používat.

Vernee Active můžete aktuálně pořídit za 289,99 Euro v oficiálním e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.