Společnost Makibes byla založena v roce 2015 a od svého vzniku se orientuje na kvalitní nositelnosti. Ty jsou určeny nejen sportovcům, ale i těm, kteří jen občas dělají něco pro svou kondici a o některých jejich produktech jsme již psali.

Během posledních dvou let se značka etablovala na čínském trhu a jejich chytré hodinky a náramky jsou poměrně oblíbené díky velmi dobrému poměru cena/výkon.

Na Geekbuying právě běží akce na celý sortiment značky Makibes, ale v nabídce najdeme i chytré hodinky jiných výrobců. Pojďme se blíž podívat na dvojici chytrých náramků od tohoto výrobce.

Makibes

Makibes HR1

Náramek je vybaven 0,96 palcovým dotykovým OLED displejem. Má certifikaci IP67, takže by mu neměl vadit déšť nebo krátké ponoření do vody. Nechybí klasické funkce jako je monitoring srdeční frekvence, spálených kalorií, spánku a upozornění na dlouhé sezení. Díky Bluetooth můžete Makibes HR1 synchronizovat se svým telefonem. Je toho samozřejmě více, takže pro podrobnosti o náramku mrkněte sem a zde si jej také můžete pořídit za 16,99 dolarů.

Makibes

Makibes G03S

Na rozdíl od předchozího náramku je G03S poněkud vybavenější a taky dražší. Dotykový OLED displej má úhlopříčku 0,96 palce s velmi dobrou čitelností na slunci. Díky certifikaci IP68 je odolný vůči vodě i prachu. Technologie Nordic52832 a Bluetooth 4.0 umožňují plnou kompatibilitu jak s iOS, tak i s Android OS. Náramek má i GPS, která je nezávislá na synchronizaci s telefonem. Najdeme zde několik sportovních režimů a klasiku v podobě různých monitoringů a upozornění. Více o Makibes G03S zjistíte zde a tamtéž jej pořídíte za 44,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.