Doba, kdy Nokia vedla trh s mobilními telefony je ta tam. Na tomto trhu došlo k výrobní revoluci a nyní vedou chytré telefony, které přicházejí v různých velikostech a rozličných designech. Každý správný smartphone má co největší displej, fotoaparát a čtečku otisků prstů. Mnoho výrobců ale nezanevřelo na všechny dřívější vychytávky. Jedním z nich je Gionee, který nyní přichází s modelem Gionee W919, který má flipové otevírání.

Když výrobci chtějí uvést telefon na trh, musí počítat s dvěma schvalovacími měsíci. Než začnou prodávat svůj nový telefon, musí si připravit kompletní dokumentaci a zaregistrovat ho v Tenaa. Schvalovacímu úřadu trvá měsíc až dva prozkoušení a certifikace novinky. Takže jestliže se Gionee W919 objevil v Tenaa 28. listopadu/novembra 2017, můžeme ho již brzy očekávat na trhu.

Specifikace Gionee W919

Tento nový flip telefon Gionee W919 by měl mít hned dva 4,2-palcové displeje. Celkově se podobá telefonu Samsung W2018. Co se týče procesoru, tak to vypadá na osmi jádrový procesor Snapdragon. Dále se předpokládá, že přijde s 3000 mAh baterií. Na obrázcích je možné vidět umístění kamery s dvojitým tónovým LED na zadní straně smartphonu, a tam taktéž najdeme snímač otisků prstů, který je umístěn hned pod kamerou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.