Pomalu se blížíme k datu 17.ledna, na které je plánováno oficiální odhalení nového modelu Meizu M6S (neboli mBlu S6) a tak není divu, že už jsou na světě i upoutávky na tento telefon. Jedna z nich je poměrně matoucí, protože z ní vyplývá, že by snad telefon měl mít čtečku otisků integrovanou přímo v displeji. Ale pro tento model už byla dopředu oznámena čtečka otisků na boku telefonu, takže co by tento obrázek mohl reálně znamenat ?

Podle našeho skromného úsudku by se mohlo jednat jen o připomenutí klasického mBack tlačítka, které bylo symbolem telefonů Meizu po velmi dlouho dobu a sloužilo poté i jako duální čtečka otisků prstů. To se však u M6S opravdu neočekává, protože neexistuje jediná spekulace nebo nápověda, která by čínského výrobce nějak spojovala s integrací čtečky otisků do displeje telefonu. Jak víme, tak první úspěšný pokud velmi nedávno předvedli Vivo na CES se senzorem od Synaptics.

Samotné Meizu M6S (neboli mBlu S6, protože se bude jednat o první model pod touto pod-značkou) bude vybaveno šesti-jádrovým procesorem Exynos 7872 (4x A53 + 2 x A73 jádra), 3 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, 3000 mAh kapacitou baterie s 9V/2A 18W rychlo-nabíjením nebo 5,7-palcovým 18:9 displejem s HD+ rozlišením 1440×720 pixelů. Více se dozvíme definitivně při odhalení telefonu jen za pár dnů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.