Samozvaný král výdrže je tu a je připraven k nástupu na trůn, k čemuž má nový Oukitel K10 objektivně řečeno velmi dobře nakročeno vzhledem k výbavě a parametrům. Telefon už je ode dneška nabízen v předprodejích, konkrétně pak exkluzivně na Gearbestu, kde ho najdete za 249.99 dolarů, což je slušný sleva z původních 299.99. Nabídka pak platí až do 29. ledna.

Oukitel K10 zakládá celý svůj nárok na kralování a s ním spojený slogan „Endurance King. Never Stop“ na masivní 11.000 mAh SCUD baterii, která by teoreticky měla vydržet až týdenní provoz telefonu. A k jejímu nakrmení je k dispozici i nová super rychlá 5V/5A nabíječka, která v testech jasně porazila veškerou konkurenci na trhu. Poslední testovací video rychlosti nabíjení s finální verzi optimalizovaného softwaru naleznete níže.

Ale Oukitel K10 se nechce vymykat jen kapacitou baterie, protože si velmi zakládá i na svém vzhledu. Ať už se jedná o prismaticky zakřivený přední panel nebo kombinaci kovu a kůže na zádech. Co se týče hardwarového vybavení tak K10 může nabídnout například 6-palcový AUO FullHD+ displej, procesor Helio P23, 6 GB RAM, zadní čtečku otisků prstů, 21 Mpix + 8 Mpix duální zadní fotoaparáty, 13 Mpix + 8 Mpix přední selfie kamerky a Android 7.1.1 jako OS.

Na rozdíl od předchůdců bude Oukitel K10 k dispozici ve dvou barevných variantách, celo-černé a stylové černo-zlaté. Jak už bylo zmíněno výše, tak jsou první předprodeje exkluzivně nabízeny na Gearbestu za cenu 249.99 dolarů a vše o nich nebo s nimi spojených soutěžích a akcích naleznete na oficiálních stránkách.