Ohodnoťte článek

Značka Honor je sice teoreticky pod správou mateřského Huawei, ale má do jisté míry volnou ruku a často tak dokonce dochází ke konkurenčnímu boji s produkty stejné třídy přímo po hlavičkou Huawei. Ale co mají všechny telefony shodné je nadstavba systému EMUI a novou verzi EMUI 8.0 by v řádu dní měla obdržet slušná porce telefonů Honor.

EMUI 8.0 je, jak už název samotný napovídá, založené na Androidu 8.0 Oreo a samozřejmě tak přináší veškeré vymoženosti této nové verze systému. Ale nádavkem by pak uživatel měl dostat jako bonus i nové funkce spojené s integrovanou umělou inteligencí přímo do EMUI, která by měl pomáhat s chytrým rozdělením a správou prostředků, lepším rozpoznáním kontextu, detekce scény v reálném čase a mnoho dalšího. Podle zástupců Huawei se jedná o avantgardní technologický software, který by měl odstranit čekání a urychlit veškeré procesy a uživatelské prostředí. No uvidíme.

Z potvrzeného seznamu telefonů Honor, která EMUI 8.0 update obdrží můžeme zmínit Honor 8 Pro, Honor 8 Lite, Honot 9i nebo Honor 7X. Zajímavostí je prozatimní absence Honoru 9, ale tam by mělo jít jen o opomenutí nebo malé zpoždění. To už se nedá říct o Honoru 8, který podle všeho tento update nedostane vůbec.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.